KONST / Litografier / Litografi 13588600
nr 1358 8600
Axel Nilsson
(1889-1981), Sverige
Litografi, Västerbron, ej numrerad. Signerad, daterad 1934. Motivet: 36x55 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:40:57
300 kr
450 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr